Zapisy dla Mistrzów

Zapraszamy mistrzów diecezji do udziału w Mistrzostwach. Pierwszym krokiem jest wypełnienie formularza elektronicznego - KLIKNIJ TUTAJ. Do zgłoszenia mistrzów przygotuj wypełnioną i zeskanowaną KARTĘ DRUŻYNY

Do wyboru masz możliwość płatności TERAZ za pakiety oraz płatności PÓŹNIEJ (płatność online - opłata faktury przesłanej na maila po zgłoszeniu drużyny). Po zgłoszeniu, konieczne będzie natychmiastowe uiszczenie opłaty wpisowej w wysokości 580 zł (wyskoczy komunikat w formularzu).

W ciągu 72 godzin od płatności za pakiety otrzymasz potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia oraz szczegółowe informacje dotyczące dalszych kroków. Potwierdzenie zawiera również informacje odnośnie przelewów za opłatę wpisową i pakiety - jeśli wybrałeś opcję płatności TERAZ (pamiętaj, że opłata wpisowa dotyczy całej drużyny, a pakiety są dla pojedynczych osób. Na drużynę przypada maksymalnie 12 pakietów). Każda drużyna ma obowiązek wyboru którejś opcji pakietu.

W potwierdzeniu znajdziesz także kod drużyny i bardzo prosimy, abyś korzystał z niego we wszelkich kwestiach.

Ten sposób zgłaszania dotyczy wyłącznie mistrzów diecezji. Drużyny ubiegające się o dziką kartę znajdą więcej informacji tutaj.

W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą na czacie na stronie z formularzem. KLIKNIJ TUTAJ

W poniższych sprawach kontaktuj się z nami poprzez adresy mailowe:
- ZGŁOSZENIA: zgloszenia@lsomistrzostwa.pl
- PŁATNOŚCI: platnosci@lsomistrzostwa.pl
- ZAKWATEROWANIE: zakwaterowanie@lsomistrzostwa.pl
- INNE: kontakt@lsomistrzostwa.pl // czat na stronie z formularzem

ZAPISZ MISTRZÓW