WAŻNE INFORMACJE

Data publikacji: środa, 05-06-2024


Czcigodni Księża!

Szanowni Trenerzy, Rodzice i Opiekunowie!  Drodzy Ministranci! 

Za niecałe 3 tygodnie w Łodzi rozpoczną się XIX Ogólnopolskie Mistrzostwa Liturgicznej Służby Ołtarza w piłce halowej o puchar „KnC”.  W Łodzi pracujemy całymi dniami, aby jak najwłaściwiej Was przyjąć. Chcemy się z Wami podzielić kilkoma szczegółami, o tym co Was i nas czeka  w najbliższym czasie.

Od dwóch tygodni wprowadzamy dane waszych drużyn do różnych systemów, by zapewnić, że wszystkie dane będą przez nas odpowiednio przetworzone. Stąd pewien przestój z przesyłaniem kodów drużyn. Zapewniamy, że do 10 czerwca na naszej stronie pojawi się lista wszystkich drużyn wraz z ich kodami. 

Dodatkowo informujemy, że nasz podwykonawca - system VIRIUM do zbierania statystyk na rozgrywkach od 20 maja rozsyła wiadomości SMS z informacjami o utworzeniu konta drużyny wraz z prośbą o pobranie aplikacji VIRIUM na swojego smartfona. Pragniemy uspokoić, że taka wiadomość pochodzi od nas i jest dobrą opcją do śledzenia postępów drużyny na rozgrywkach. Do zalogowania do systemu oprócz numeru telefonu jest potrzebny kod organizatora, który brzmi następująco: slldz

W razie jakichkolwiek problemów technicznych związanych z końcowymi płatnościami faktur za pakiety i innymi wątpliwościami technicznymi prosimy się kierować do naszego technika - Gracjan Szymczak tel. 533829781.

Już 16 czerwca 2024 roku, w budynku Wyższego Seminarium Duchownego w Łodzi o godzinie 16:00 odbędzie się losowanie grup tegorocznych Mistrzostw. To wydarzenie będzie transmitowane za pomocą kanału Archidiecezji Łódzkiej na platformie YouTube. Już teraz zapraszamy Was do oglądania tego losowania!   

23 czerwca to dzień Waszego przyjazdu do nas. Jednak zanim to nastąpi o godzinie 13:00 również w budynku Wyższego Seminarium Duchownego odbędzie się konferencja prasowa tuż przed Mistrzostwami. Tuż po konferencji, bo już od godziny 15:00 otwarte zostanie biuro zawodów, które będzie mieściło się w budynku WSD w Łodzi, przy ul. Stanisława Kostki 14. To tutaj każda drużyna, niezależnie od wybranego pakietu udaje się na samym początku i tutaj dostaje swoje pakiety oraz wszelkie potrzebne instrukcje. Już teraz informujemy, że ze względów logistycznych nie jesteśmy Wam w stanie w tym momencie odpowiedzieć, gdzie i w jakim hotelu nocuje dana drużyna. Wszystkiego dowiecie się od naszej niezawodnej ekipy w biurze zawodów. 

24 czerwca, w uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela uroczyście rozpoczniemy nasze Mistrzostwa. Inaugurującej Eucharystii będzie przewodniczył i Słowo do nas wygłosi Ksiądz Kardynał Grzegorz Ryś – metropolita łódzki. Msza Święta odbędzie się w łódzkiej archikatedrze o godzinie 8:00.

Po Eucharystii rozpoczniemy upragnione przez Was wyczekiwane rozgrywki. Szykujemy dla Was najwyższej jakości hale. O tym, które zespoły, gdzie zagrają również dowiecie się w biurze zawodów. Wszystkie wyniki będzie można na bieżąco śledzić w aplikacji VIRIUM, ale o szczegółach z tym związanych powiemy Wam troszkę później. Mecze będą rozgrywane w dwóch fazach przedpołudniowej i popołudniowej. Pierwszy dzień naszych Mistrzostw zakończy wspólny piknik na placu wokół archikatedry łódzkiej. 

Dzień drugi, rozpoczniemy Eucharystią pod przewodnictwem Księdza Biskupa Marka Marczaka – biskupa pomocniczego archidiecezji łódzkiej. Po niej powrócimy do rozgrywania fazy pucharowej naszych XIX Ogólnopolskich Mistrzostw Liturgicznej Służby Ołtarza, aby popołudniu wyłonić zwycięzców naszych rozgrywek w każdej z trzech kategorii. Mecze finałowe każdej kategorii odbędą się na Sport Arenie w Łodzi. Sesja finałowa z tej hali będzie transmitowana, a więcej szczegółów w tym aspekcie również podamy  w późniejszych terminie. 

Kochani, już teraz możemy Wam powiedzieć, że nie możemy doczekać się aż pojawicie się w Łodzi. Nastawcie się na dobrą zabawę, zabierzcie ze sobą ducha sportowej rywalizacji oraz dużo dobrego humoru. Jeśli ktokolwiek z Was ma jakiekolwiek zapytania prosimy o kierowanie ich na naszego maila: kontakt@lsomistrzostwa.pl lub pod numerem telefonu: 533829781.

Od piątku, 21 czerwca będzie działała infolinia biura zawodów, która udzieli Wam niezbędnych informacji przez cały czas trwania Mistrzostw.  Jej numer podamy również w kolejnych ogłoszeniach. 

Przed nami jeszcze dużo pracy, aby jak najlepiej przygotować się na Wasze przyjęcie, dlatego kierujemy do Was jedną prośbę. Nie zapominajcie o nas  w swoich modlitwach i polecajcie XIX Ogólnopolskie Mistrzostwa Liturgicznej Służby Ołtarza w piłkę halową o puchar „KnC” ofiarując w intencji tych Mistrzostw choć jedną przysłowiową zdrowaśkę. 

DO ZOBACZENIA!  

Ks. Piotr Kępniak      
Gospodarz Mistrzostw wraz z ekipą

Pozostałe aktualności

niedziela 16.06.2024

czwartek 23.05.2024

wtorek 21.05.2024

środa 01.05.2024

środa 01.05.2024

środa 01.05.2024

poniedziałek 29.04.2024

niedziela 21.04.2024

wtorek 02.04.2024

poniedziałek 01.04.2024