Klasyfikacja końcowa

Data publikacji: środa, 05-07-2023


Prezentujemy klasyfikację generalną wszystkich drużyn w poszczególnych kategoriach:

MINISTRANT

NAGRODY INDYWIDUALNE

Najlepszy bramkarz - Franciszek Banach, Krotoszyn

Najlepszy zawodnik - Julian Grzegorczyk, Piła

Nagroda fair-play - Kacper Kobiella, Ugoszcz

KLASYFIKACJA DRUŻYN

  1. Piła, św. Jana Bosko
  2. Dąbie n. Renem, św. Mikołaja
  3. Krotoszyn, św. Jana Chrzciciela
  4. Ugoszcz, św. Marii Magdaleny
  5. Gdańsk, św. O. Pio
    Biłgoraj, Chrystusa Króla
    Zakliczyn, Wszystkich Świętych
    Knyszyn, św. Jana Apostoła i Ewangelisty
  6. Radłów, św. Jana Chrzciciela
    Podstolice, Ducha Świętego
    Pobiedziska, św. Michała Archanioła
    Rybitwy, Wszystkich Świętych
    Przysietnica, św. Marcina
    Spytkowice, Niepokalanego Poczęcia NMP
    Rudnik nad Sanem, Trójcy Świętej
    Bór Zapilski, św. Jacka
  7. Gorlice, Narodzenia NMP - zwycięzca finału B
  8. Radom, bł. Annuarity
  9. Bednary, św. Macieja i św. Małgorzaty
  10. Jawiszowice – os. Brzeszcze; Matki Bożej Bolesnej
  11. Bełchatów, NMP i św. Barbary
    Świdnica, św. Andrzeja
    Orzesze, Nawiedzenia NMP
    Jaworzno, św. Wojciecha i św. Katarzyny
  12. Lublin, Chrystusa Króla
    Słupia, św. Mikołaja
    Lubasz, Narodzenia NMP
    Harta, św. Mikołaja
    Kobylin, Matki Bożej przy Żłóbku
    Siedlce, św. Maksymiliana Marii Kolbego
    Gamów, św. Anny
    Świbie, św. Mikołaja
  13. Godziszów, św. Teresy od Dzieciątka Jezus - zwycięzca finału C
  14. Białopole, Matki Bożej Częstochowskiej
  15. Grabów Szlachecki, Przemienienia Pańskiego
  16. Nowe Miasto nad Pilicą, Opieki Matki Bożej Bolesnej
  17. Boruszyn, św. Andrzeja Apostoła
    Oborniki Śląskie, NSPJ
    Elbląg, św. Wojciecha

LEKTOR MŁODSZY

NAGRODY INDYWIDUALNE

Najlepszy bramkarz - Paweł Wołoszyn, Biłgoraj

Najlepszy zawodnik - Klaudiusz Jurek, Skawinki

Nagroda fair-play - Adam Dąbrowski, Gdańsk

KLASYFIKACJA DRUŻYN

  1. Skawinki, św. Joachima
  2. Kobylin, Matki Bożej przy Żłóbku
  3. Biłgoraj, Chrystusa Króla
  4. Gdańsk, św. O. Pio
  5. Goszczyn, św. Michała Archanioła
    Burzenin, św. Wojciecha i św. Stanisława
    Dąbie n. Nerem, św. Mikołaja
    Jeżowe, św. Jana Chrzciciela
  6. Sławno, Wniebowzięcia NMP
    Jawiszowice – os. Brzeszcze, Matki Bożej Bolesnej
    Czarna, MB Nieustającej Pomocy
    Frydman, Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
    Krosno, Ducha Świętego
    Komorniki, św. Andrzeja Apostoła
    Kraków, Matki Bożej Ostrobramskiej
    Moszczenica, Podwyższenia Świętego Krzyża
  7. Chełm Śląski, Trójcy Przenajświętszej - zwycięzca finału B
  8. Toszek, św. Katarzyny Aleksandryjskiej
  9. Słupia, św. Mikołaja
  10. Jemielnica, Wniebowzięcia NMP
  11. Białystok, Matki Bożej Fatimskiej
    Rybitwy, Wszystkich Świętych
    Huszlew, św. Antoniego Padewskiego
    Bednary, św. Macieja i św. Małgorzaty
  12. Godziszów, św. Teresy od Dzieciątka Jezus
    Żarki, św. Stanisława BM
    Łowicz, Chrystusa Dobrego Pasterza
    Kobylanka, św. Jana Chrzciciela
    Piła, NMP Wspomożenia Wiernych
    Zadroże, św. Marcina
    Zblewo, św. Michała Archanioła
    Hucisko, Zwiastowania Pańskiego w Leżajsku
  13. Sędziszów Małopolski, Miłosierdzia Bożego - zwycięzca finału C
  14. Żarki, św. Szymona i Judy Tadeusza
  15. Brańsk, Wniebowzięcia NMP
  16. Wilkołaz, św. Jana Chrzciciela
    Poznań, Świętych Aniołów Stróżów
    Białystok, NMP Królowej Rodzin
  17. Ujście, św. Mikołaja
    Gniezno, bł. Michała Kozala
    Malbork, Matki Bożej Nieustającej Pomocy

LEKTOR STARSZY

NAGRODY INDYWIDUALNE

Najlepszy bramkarz - Jacek Smyrak, Maków Podhalański

Najlepszy zawodnik - Franciszek Krawczyk, Łódź

Nagroda fair-play - Kacper Banaszkiewicz, Łopuszno

KLASYFIKACJA DRUŻYN

  1. Łódź – Ruda, NMP Matki Miłosierdzia Sióstr Bernardynek
  2. Dąbrowa Górnicza, św. Maksymiliana Marii Kolbego
  3. Maków Podhalański, Przemienienia Pańskiego
  4. Łopuszno, Podwyższenia Krzyża Świętego
  5. Kunice, św. Wawrzyńca
    Skawa, NMP Wspomożenia Wiernych
    Rawa Mazowiecka, św. Pawła od Krzyża
    Brzeźnica, NSPJ
  6. Żuromin, św. Antoniego z Padwy
    Wysokienice, św. Marcina
    Niedobczyce, NSPJ
    Leżajsk, Zwiastowania Pańskiego
    Godziszów, św. Teresy od Dzieciątka Jezus
    Gdynia, Mały Kack, Chrystusa Króla
    Leśniewo, Niepokalanego Serca Maryi Panny
    Stare Miasto
  7. Ujanowice, św. Michała Archanioła - zwycięzca finału B
  8. Kamiennik, św. Andrzeja Apostoła
  9. Jadłownik, MB Wszechpośredniczki łask i św. Antoniego
  10. Sobolew, św. Rodziny
  11. Tarnogóra, św. Stanisława
    Tczew, NMP Matki Kościoła
    Groble, NSPJ
    Raciąż, św. Wojciecha
  12. Lewniowa, NMP Królowej Polski
    Biała Podlaska, Narodzenia NMP
    Malbork, MB Nieustającej Pomocy
    Łowisko, św. Ignacego i Maksymiliana
    Kobylin, Matki Bożej przy Żłóbku
    Rozmierz, św. Archanioła Michała
    Gniezno, Wniebowzięcia NMP
    Naramice, św. Rocha
  13. Krasnobród, Nawiedzenia NMP - zwycięzca finału C
  14. Tarnowo Podgórne, Wszystkich Świętych
  15. Gliwice – Żerniki, św. Jana Chrzciciela
  16. Wilkołaz, św. Jana Chrzciciela
  17. Siedlec, św. Michała Archanioła
    Słupsk, św. Maksymiliana Kolbego
    Bojanice, NMP Częstochowskiej
    Białystok, św. Andrzeja Boboli

Pozostałe aktualności

wtorek 27.06.2023

poniedziałek 26.06.2023

poniedziałek 26.06.2023

poniedziałek 26.06.2023

czwartek 22.06.2023

piątek 16.06.2023

środa 14.06.2023

środa 14.06.2023

wtorek 30.05.2023

niedziela 28.05.2023

wtorek 23.05.2023

sobota 20.05.2023