DZIKIE KARTY

Data publikacji: wtorek, 21-05-2024


Wykaz drużyn (parafii), które otrzymały „DZIKIE KARTY” na udział w XIX Mistrzostwach Polski LSO o Puchar KnC w Łodzi.

Kategoria MINISTRANT:

1. NMP Królowej Rodzin w Białymstoku, archidiecezja białostocka
2. Parafia Chrystusa Króla w Biłgoraju, diecezja zamojsko-lubaczowska
3. Św. Wojciecha i św. Stanisława w Burzeninie, diecezja kaliska
4. św. Piotra i Pawła Medyka, archidiecezja przemyska
5. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny z Nawojowej, diecezja tarnowska
6. Opieki Matki Boskiej Bolesnej w Nowym Mieście nad Pilicą, diecezja łowicka
7. Św. Mikołaja w Słupi, diecezja łowicka
8. Niepokalanego Poczęcia NMP w Spytkowicach, arch. krakowska
9. Bł. Edmunda Bojanowskiego w Warszawie, archidiecezja warszawska
10. Św. Dziesięciu Tysięcy Rycerzy Męczenników w Sadkowicach, diecezja łowicka
11. Św. o. Pio w Gdańsku, archidiecezja gdańska
12. Św. Ducha w Podstolicach, archidiecezja krakowska

Kategoria LEKTOR MŁODSZY:

1. Chrystusa Króla w Biłgoraju, diecezja zamojsko-lubaczowska

2. Św. Stanisława Bpa i M. w Boguszycach, diecezja łowicka

3. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Godziszowie, diecezja sandomierska.

4. Św. Wawrzyńca w Grojcu, diecezja bielsko-żywiecka

5. Św. Antoniego Padewskiego w Jaśle, oo. Franciszkanie

6. Opatrzności Bożej w Jaworzu, diecezja bielsko-żywiecka

7. Matki Boskiej Anielskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej, oo. Bernardyni

8. Św. Jana Apostoła i Ewangelisty w Knyszynie, archidiecezja białostocka

9. Św. Michała Archanioła w Ostrowsku, arch. krakowska

10. Św. Michała Archanioła z Ujanowic, diecezja tarnowska

11. Wszystkich Świętych w Zakliczynie, arch. krakowska

12. Chrystusa Króla Wszechświata w Rawie Mazowieckiej, diecezja łowicka

13. NMP Królowej Rodzin w Białymstoku, archidiecezja białostocka

Kategoria LEKTOR STARSZY:

1. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Błażkowej, diecezja rzeszowska
2. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Godziszowie, diecezja sandomierska
3. Św. Antoniego Padewskiego Huszlew, diecezja siedlecka
4. Św. Jana Chrzciciela w Kutnie, diecezja łowicka
5. Wniebowzięcia NMP w Ludźmierzu, archidiecezja krakowska
6. Św. Antoniego w Radecznicy, prowincja oo. Bernardynów
7. św. Jerzego w Rydułtowach, archidiecezja katowicka
8. Św. Joachima ze Skawinek, archidiecezja krakowska
9. Św. Wawrzyńca w Sochaczewie, diecezja łowicka
10. św. Stanisława Biskupa w Tarnogórze, archidiecezja przemyska
11. Wszystkich Świętych w Zakliczynie, archidiecezja krakowska
12. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Lubczy, diecezja tarnowska
13. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny i Katarzyny Aleksandryjskiej w Redzie, archidiecezja gdańska
14. Św. Michała Archanioła w Niemysłowie, diecezja włocławska
15. Św. Wojciecha w Łodzi, archidiecezja łódzka'

Gratulując udziału w Pucharze „KnC” prosimy o pilne zgłoszenie przez link:
UWAGA: Dla drużyn dostępne są pakiety I i II

Pozostałe aktualności

niedziela 16.06.2024

środa 05.06.2024

czwartek 23.05.2024

środa 01.05.2024

środa 01.05.2024

środa 01.05.2024

poniedziałek 29.04.2024

niedziela 21.04.2024

wtorek 02.04.2024

poniedziałek 01.04.2024